Obserwatorzy

niedziela, 11 stycznia 2015

Howlit

HOWLIT
kamień wiedzy i mądrości
 Howlit, Howlite – minerał z grupy krzemianów, należy do grupy minerałów rzadkich.Ten kamień przyda się osobie uczącej się, jego energia to połączenie mocy rozumowania ze zdolnością obserwacji i cierpliwością, korzystnie wpływa też na pamięć. Używaj tego kamienia jako kamienia osobistego jeśli chcesz odczuwać stały postęp w tym co robisz i odnieść sukces. Da Ci siłę radzenia sobie w obliczu krytykantów i malkontentów. Osoby zainteresowane tematami ezoterycznymi może zaciekawi, że howlit otwiera wrota do innych wymiarów oraz wiadomości z poprzednich wcieleń. Howlit w sferze fizycznej wzmacnia przemianę materii, kości, stawy, zęby, paznokcie, więzadła i ścięgna .
Jest pomocny w regulowaniu gospodarki kwasowo-zasadowej w organizmie.
Howlit w sferze duchowej symbolizuje dążenie człowieka do światła.
Pobudza w nas zaufanie do otoczenia.
 Jeżeli zależy nam na prawdomówności partnera czy kontrahenta możemy poczęstować go kawą, herbatą przygotowaną na bazie wody, w której umieszczony był Howlit. Wystarczy wtedy wrzucić kamień do wody, z której mamy przygotować napój, a kłamstwo, nieszczerość nie będzie mogło wyjść przez gardło naszego partnera czy kontrahenta lub będzie on kłamał bardzo nieudolnie, co oczywiście zbudzi naszą czujność.

Howlit biały opakowany w drut miedziany posrebrzanyHowlit czerwony opleciony posrebrzanym drutem z marmurowymi koralikamiKoronkowa robota. Biały howlit misternie opleciony posrebrzanym drutem tworzy niepowtarzalny komplet - zawieszka z kolczykami (bigle przy kolczykach wykonane z czystego srebra)  
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz